Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Catering i Oslo

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-04-13, 14:52   #5
Njulaif
Endelig mamma
 
Njulaif sin avatar
 
Medlem siden: May 2012
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.828
Njulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt liktNjulaif er virkelig godt likt
Standard

Sv: Catering i Oslo

Opprinnelig lagt inn av apan, her.

Vi har brukt Muratti noe på jobb, og selv om jeg ikke har smakt tapas derfra, tror jeg ellers de er bra og har et greit prisnivå.

Vi har også brukt Muratti på jobb ved flere anledninger, og vi har smakt tapasen derfra også. Veldig god mat de gangene vi har bestilt i alle fall. Og de er veldig opptatt av å vite nøyaktig når man skal spise, og leverer faktisk ordentlig varme varmretter som følge av det (i alle fall de gangene jeg personlig har bestilt).

__________________
Njulaif er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no