Sv: Ny tv-sesong: hva skal du se?
Kan varmt anbefale Sons of Anarchy, litt Sopranosfeeling, men handler om en familiedrevet MC-klubb. Det er totalt fem sesonger, nå venter vi i spenning på om det kommer flere!
Ellers ser jeg Borgen på dr.dk, og sammen med kjæresten blir det AHS (ferdig nå), vi har begynt på Grimm, det virker lovende. Ellers gleder vi oss til mer Game of Thrones, The Walking Dead og fortsettelsen på Breaking Bad. Doctor Who er også en favoritt, bare litt lenge til neste episode.
Frem mot termin nå er det lite å finne på for en som ikke er så bevegelig, så det blir mye tv-titting og strikking på dagtid. Vurderer å se Star Trek (TNG og Enterprise) om igjen kanskje. Ser en del på NRK Nett-TV også, men syns innholdet er varierende. Halvbroren ser jeg mest for nysgjerrighetens skyld, syns det er mange flaue skuespillerøyeblikk der altså.
|