Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Sentimental på nyttårsaften?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-12-12, 17:43   #7
Robyn
⭐️⭐️⭐️
 
Robyn sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2008
Innlegg: 9.105
Blogginnlegg: 2
Robyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de flesteRobyn er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Sentimental på nyttårsaften?

Mye bedre å ha et barnslig syn på nyttårsaften enn mange andre alternativer.

Jeg for min del tenker alltid på mamma, hun døde januar for straks 10 år siden, og det er virkelig helt grusomt å sitte ved siden av en seng på et sykehus og høre det smeller forventningsfullt rundt omkring i raketter og man vet folk sitter rundt omkring og skåler mens man vet at det mennesket man holder i hånda og som betyr så uendelig mye snart skal forlate deg. Enda verre er vissheten om at hun vet det selv og så absolutt ikke på noen som helst måte er klar for å gi slipp.

Here we go again...

__________________
1996 & 2002
"Det har jeg aldri gjort før...
Så det tror jeg sikkert jeg kan klare..."
-Pippi
Robyn er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no