Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Dessert til elgsteik?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-12-12, 12:27   #14
Nextlife
Rockesøster
 
Nextlife sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 9.593
Blogginnlegg: 1
Nextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme omNextlife har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Dessert til elgsteik?

Sitron og lime er jo veldig lite fruktose i, hva med å lage en god sitronpai der du bytter ut vanlig sukker med en erstatning du tåler.
Her er f. eks en oppskrift (tilfeldig googlet):
http://matutenmelkglutenogsukker.blo...sitronpai.html

Ellers er det greit å si noe om hva som tåles/likes når du ber om råd her inne, tror vi er mange som har forsøkt å hjelpe deg med tips og råd flere ganger, men det dukker gjerne opp masse likerikkedittogdatt etterhvert i trådene dine.

Nextlife er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no