Sv: Hvorfor tar det så lang tid å slette en bruker?
Opprinnelig lagt inn av Pamina, her.
Jeg fatter ikke at det er så viktig å være så himla sarkastiske overfor de som har tatt sitt valg i forhold til dette forumet. Det stilles et helt greit sprøsmål, det svares og hi er ferdig med det. Så skal det harselerer på andres vegne, jeg hadde ikke blitt veldig glad for å bli behandlet på den måten, og jeg tviler på at andre hadde blitt det.
Mulig jeg blir mer sår på sånt, enn andre, men den totale mangelen på respekt for andres valg er ikke noen direkte videreføring av den FP-ånden alle skryter så veldig av.
Jeg har respekt for andres valg når det gjelder hvor de vil tilbringe nettiden sin, men jeg får mindre og mindre respekt for voksne damer og menn som lager høylydte avskjedstråder og deretter, når de ikke umiddelbart blir slettet, lager nok en tråd om at de vil bli slettet-nå! 
|