Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Erfaringer: Bosch Tassimo kaffe-, te- og kakaomaskin

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-12-12, 10:58   #3
Mikkeline
Flax
 
Mikkeline sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 5.799
Mikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner tilMikkeline er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Erfaringer: Bosch Tassimo kaffe-, te- og kakaomaskin

Vi fikk til jul i fjor. Jeg var superskeptisk, og hadde igrunnen lyst å bytte den, men lot meg overtale til å beholde den. Det er jeg veldig glad for nå.

Ungene og mannen elsker kakaoen, så den brukes ganske mye. Vi dirikker ikke kaffe selv, men har alltid kapsler av ymse slag liggende til gjester. Veldig greit å kunne tilby kaffe uten at det blir mye styr.

Te er jeg kresen på. Drikker stort sett bare te i løsvekt, så de kapslene har jeg ikke prøvd.

__________________
03 06 09
Mikkeline er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no