|
Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
![]() |
#1 |
Med & uten trylleformel.
|
![]() Sv: Hvordan er det i Vestfold?
Det var faktisk bedre enn mange andre steder på Sørøstlandet, fant jeg ut. Det som jeg syns var flott, var at selv om det var veldig skiftende, tok det bare 5 min å kjøre til stranda - så var vi der til det begynte å regne, så var det jo bare 5 min hjem igjen.
__________________
Pjokk 04 Vesla 07
"The true sign of intelligence is not knowledge, but imagination" A. Einstein |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
audio, video, disco
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 8.473
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Hvordan er det i Vestfold?
Sant nok, vi er litt bortskjemte på strender her ute på øene.
__________________
Hvordan staver man kjærlighet? sa Tussi. Man staver ikke kjærlighet, man føler den, sa Brumm. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Superduperaktiv
Medlem siden: Jun 2008
Hvor: Tønsberg
Innlegg: 639
![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Hvordan er det i Vestfold?V har da hatt mange varme sommerkvelder i år! I august var det jo fantastisk! Og høsten nå har vært knallfin!
__________________
Storebror des-07 Lillesøster mars-10 |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Står på egne ben
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 10.963
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Hvordan er det i Vestfold?
Det var faktisk mye mindre nedbør i Tønsberg i sommer enn det var i Oslo. Vesentlig forskjell såvidt jeg husker at det ble snakket om. Var det ikke noe nedbørsrekord i Oslo i sommer? |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Borte
|
![]() Sv: Hvordan er det i Vestfold?
Jeg er enig i dette. Skal du bruke skolen på Nøtterøy så er det nok best å bo på Nøtterøy, eller i det minste i Tønsberg selv om du da må beregne litt reisetid. Jeg bor ca. 35 minutter fra Nøtterøy og har hatt mange kolleger som har pendlet derfra og hit hvor jeg bor. De bruker nok en times tid hit med rush og trafikk og det hele. De fleste syns det er overkommelig, men jeg syns ikke det er helt optimalt for barn å pendle sånn daglig altså. Når det er sagt så kjenner jeg barn som har pendlet til Steinerskolen også, uten at de fikk barndommen ødelagt av den grunnen.
__________________
Vesla (02) og Lillesøster (09) Er du alt for redd for døden, blir du redd for livet og Freedom's just another word for nothing left to lose |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|