Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Vil ha overgrepsanklaget ordfører tilbake

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-10-12, 13:45   #11
shute
prokrastinator
 
shute sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2009
Innlegg: 5.648
shute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt av
Standard

Sv: Vil ha overgrepsanklaget ordfører tilbake

Opprinnelig lagt inn av Smilefjes, her.

Respekten min for advokaten hans har falt til et minimum. Det er ikke ok å forsvare at voksne menn i maktposisjoner har seksuell undertone og tvinger seg på barn. Det sitter andre overgripere der ute som får legitimert adferden sin gjennom slike uttalelser.

Selvfølgelig er det ok. Det er forsvarerens jobb å finne alt som kan bidra til å få hennes klient frikjent og å bruke det for alt det er verdt. Advokaten hans later til å gjøre en god jobb med en dårlig sak.

I den grad man skal problematisere det, må det være hva media velger å videreformidle - til blant annet de andre overgriperne der ute.

Geir Lippestad har heller ikke bidratt til å legitimere massedrap.

__________________
Ungen, 2009
Minste, 2013
shute er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no