|
Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar. |
![]() |
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
![]() |
#1 |
Princess Skids and Scars
|
![]() Sv: Dere som har denne Madonna-kjolen?Skal du ha buske under må den være smal. Ikke lin bukse. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Fortynnet
|
![]() Sv: Dere som har denne Madonna-kjolen?Jeg ville nok brukt den med en enkel singlet under, og strømpebukse (evt. tights for de som liker det) - ikke bukse. For meg ser den litt lang ut til å ha bukse under. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Sær og kresen
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 5.587
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Dere som har denne Madonna-kjolen?
I så fall får vi håpe den ikke er så gjennomsiktig.
__________________
You don't have to be black to sing the blues From what I gather all you got to be is blue (Joan Baez) |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Ferdiglada
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 11.924
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Dere som har denne Madonna-kjolen?Den er så fin til deg! Men eg syns dette er en penkjole! Som eg hadde brukt til fine anledningar. Uten hverken bukse eller strømpebukse, men bare bein og vakre svarte pensko.
__________________
Gut 02 Jente 05
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Trapper opp igjen !
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 2.802
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sv: Dere som har denne Madonna-kjolen?Jeg planlegger å bruke den med sort singlett/spaghettistroptopp/trekvartlangermet topp under og sorte tights + sorte høyhælte skoletter. Om sommeren blir det bare bein, sorte sandaler og spaghettitopp. Siden jeg har store "fortrinn" blir det aaalt for kløftet ellers. Jeg har ikke samme jobb som Madonna, liksom.
__________________
storebror 1997 og lillebror 2003 ![]() Moral er bra ! Dobbeltmoral er dobbelt så bra !! |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|