Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Nær døden-opplevelse. Husk hjelm!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-04-07, 13:27   #12
Harriet Vane
Epikur
 
Harriet Vane sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 26.796
Blogginnlegg: 440
Harriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Nær døden-opplevelse. Husk hjelm!

Opprinnelig lagt inn av annemede, her.

Høres kult ut med gullhjelm da. Har du ordentlige syklesko? :misunnelig:

nei, bare gulljoggesko. Egentlig glad jeg ikke har sykkelsko, for de hadde jeg neppe rukket å hekte ut av pedalene og da hadde jeg fått sykkelen over meg.

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Fy så skummelt! Jammen godt du er smart nok til å bruke hjelm, ellers kunne du fort risikert å bli enda mye dummere.

(Og så sånn flaks at du landet på den eneste kroppsdelen som var beskyttet, da, i stedet for å knuse kneskåler eller håndledd eller lignende.)

Enda mye dummere?

Ja, det var flaks, altså. Litt englevakt skal vel selv en ateist ha.

Folk er veldig rare, jeg kommer ikke over han som kom syklende med en liten unge sittende på styret, mens dokumentmappen hang og dinglet på den ene siden... Men han stoppet jeg og kjeftet på! :kjerring:

Jeg ser liksom ikke poenget med å prøve å få seg en hodeskade, liksom. Det er så ukult.

__________________
“Time and trouble will tame an advanced young woman, but an advanced old woman is uncontrollable by any earthly force.”
― Dorothy L. Sayers
Harriet Vane er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no