Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Kampanje mot mobbing - Voksne for vennskap

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-09-12, 16:39   #15
jolie
Kom ut av tellinga.
 
jolie sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 8.463
Blogginnlegg: 201
jolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt avjolie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kampanje mot mobbing - Voksne for vennskap

Veldig fin. Jeg delte den på FB for noen dager siden. Det er så viktig at foreldrene er bevisste og inkluderende. Vår adferd er grunnlaget for barnas adferd.

Vi har vært så "heldige" at vi har jobba med det der i mange år allerede, da det har vært surmuling hjemme pga enkelte barn i bhg som er "slemme". Med heldig, så mener jeg at vi har fått muligheten til å være i situasjonen, og ikke bare snakke om den hypotetisk. Det er ikke ønskelig fra meg at det skal være slike situasjoner, men jeg har nå fått anledning til å formidle noen holdninger som jeg synes det er viktig at barn har, med utgangspunkt i en reell situasjon.

__________________
- 06 og 07 -
jolie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no