Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Feministiske halvfabrikata

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-09-12, 16:02   #22
oslo78
Er frisk!
 
oslo78 sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 9.914
Blogginnlegg: 28
oslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt avoslo78 har mye å være stolt av
Standard

Sv: Feministiske halvfabrikata

Jeg skjønner godt hva hun mener og er veldig enig. Jeg har jobb, hus, barn, venner og reising på agendaen - og jeg gjør ikke noe som helst for å redde verden. Jeg bidrar i Velet og i FAU og i SU og i speideren, men det er igjen for egne barn/meg selv. Når jeg kommer ut av denne småbarnsfasen bør jeg absolutt begynne å gjøre noe for noen andre rett og slett.

Toro kommer jeg ikke til å bruke noe mer av likevel, for jeg bruker stort sett bare en halvtime på å lage middag fra bunnen av, men det er da heller ikke poenget. Poenget er jo at vi kanskje snart må slutte med å kun være opptatt av oss selv og den aller nærmeste krets og bruke noe tid og krefter på noe utenfor den innerste kretsen.

__________________
Oslo78 - verdens heldigste mamma til Storebror 04, Storesøster 06 og Lillebror 10
oslo78 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no