Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Drepte i trafikken og tiltak for å hindre dødsfall

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-09-12, 16:30   #36
annemede
Ser lyst på livet
 
annemede sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 18.081
Blogginnlegg: 241
annemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtidannemede har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Drepte i trafikken og tiltak for å hindre dødsfall

Opprinnelig lagt inn av Floksa, her.

Selvfølgelig finnes det idioter overalt. Men å foreta en farlig forbikjøring er fortsatt veldig mye farligere enn å kjøre i 60 i 80 sona.
Jeg kjører en del med hestehenger og ligger da ofte en del under fartsgrensa og jeg har sett mye sinnsyk kjøring altså. Skal man da bare la vær å kjøre med hestehenger på veier der fartsgrensa er 80 men man ikke kan kjøre i slike hastigheter med hest på?

Cluet er å følge med i sidespeilet og slippe bilene forbi tenker jeg.

annemede er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no