Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Kl. 10 får vi vite dommen

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-08-12, 11:19   #11
shute
prokrastinator
 
shute sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2009
Innlegg: 5.648
shute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt avshute har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kl. 10 får vi vite dommen

Opprinnelig lagt inn av Fløyel, her.

Flere sier han lider av dyssosial og narsissistisk personlighetsforstyrrelse, kan man likevel være tilregnelig med denne forstyrrelsen og bli tvunget til behandling av denne?

Personlighetsforstyrrelse i seg selv kvalifiserer vanligvis ikke til rettslig utilregnelighet, for det må man helst være psykotisk i gjerningsøyeblikket.

Personlighetsforstyrrelse vil vanligvis heller ikke kvalifisere til tvangsbehandling.

__________________
Ungen, 2009
Minste, 2013
shute er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no