Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Hva skal vi ha på oss i høst?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-08-12, 16:22   #11
Zip
I farta!!
 
Zip sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.500
Blogginnlegg: 59
Zip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de flesteZip er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hva skal vi ha på oss i høst?

Opprinnelig lagt inn av Tussa, her.

Syns det høres veldig fint ut eg! Begynne bevege meg dit eg også. Så gudane må vite kva eg skal gjere med alt Chill/Cream/OM i skapet mitt.

Samme her. Har heldigvis ikke hatt råd til å kjøpe så mye Chill/Cream og OM. Og solgt det meste. Det var heller ikke helt min stil. Nå er jeg slankere og endelig tilbake til min stil. Bukser, bluser, kule belter, kortere topper, cardigan...++. Litt sporty jåle på en måte.

__________________
Strong is the new skinny
Zip er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no