Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Ønsketråd - høst 2012!

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-07-12, 23:04   #11
Tussa
Ferdiglada
 
Tussa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 11.934
Tussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme omTussa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Ønsketråd - høst 2012!

Opprinnelig lagt inn av Trixie, her.

Jeg har denne, i mørkebrun, love it.



Tussa: den har jeg lyst på, men lurte på svart egentlig. Får du plass til nok oppi den?

Eg er veldig fornøgd med plassen. I går flaug eg heim med bok, magasinet, iPad, lommebok, solbriller, snus, femten kulepennar, mobil, fyrstikker, hårstrikk og sikkert en gammel serviett oppi der. Som illustrasjon til alt eg får plass til.

Og når det gjeld å bruke så mykje pengar på ei veske; eg kjenne fleire som kanskje kjøpe fem vesker pr år til fem hundre pr stk for dei har veskedilla. På tre år kunne en fått noko solid og skikkelig som vil vare og vare. Eg likar som sagt tanken på å la mi datter arve denne når ho er stor nok.

__________________
Gut 02 Jente 05
Tussa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no