Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Bilstolspørsmål - 7-åring

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-05-12, 10:55   #3
Kirsebær
Guardian of the galaxy
 
Kirsebær sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 22.588
Blogginnlegg: 85
Kirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme omKirsebær har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bilstolspørsmål - 7-åring

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Jeg har også 7-åring, men hun er jo mye kortere. Men vi har jo ofte med venner som er på størrelse med sønnen din. Hvis snuppa setter seg i knerten sitt sete, så hyler hun fælt for hodestøtten går ned til skuldrene hennes. Gjør den det på sønnen din? Hvis ikke så kan jeg ikke helt forstå på hvilken måte setet er for kort.

Hodestøtten går ikke ned i støvlene hans. Det har jeg sjekket.

Han sier han blir sliten i beina/hoften når vi kjører langt. Og sier at setet virker for kort.
Jeg ser for meg at hvis det stemmer så er det fordi setet da ikke gir den riktige støtten framover fra lår til knær. Men jeg syns ikke det ser ut som setet er for kort, egentlig.
(Jeg har lange bein, og vet at det er slitsomt om setet på stoler osv blir for kort.)

Men hva tenker vi om hodestøtten? Kan man ta den av for å gi ham mer utsyn til sidene? Kanskje det føles greiere å sitte i stol da?

__________________
~Maybe it's time to heal~
Kirsebær er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no