Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Fårup

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-05-12, 23:30   #1
Stjerneskuddet
Erfaren
 
Stjerneskuddet sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2011
Innlegg: 1.182
Stjerneskuddet er litt kulStjerneskuddet er litt kul
Standard

Sv: Fårup

Opprinnelig lagt inn av Mirasol, her.

Min tiåring gleder seg veldig utfra bildene hvertfall. Men kr 1000 for 4 dager, er det pr pers? 4 dager etter hverandre eller spredt? Hele familien? Link? :interessert:

1500kr for 4 dager i strekk. Om du går inn på faarupsommerland.dk og på overnatting så kommer alternativet opp når du booker. Prisen er for oss 5 samlet. Om jeg ikke har misforstått veldig da

Stjerneskuddet er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 22-05-12, 00:14   #2
Mirasol
En Som Trener
 
Mirasol sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 6.158
Blogginnlegg: 12
Mirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de flesteMirasol er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Fårup

Opprinnelig lagt inn av Stjerneskuddet, her.

1500kr for 4 dager i strekk. Om du går inn på faarupsommerland.dk og på overnatting så kommer alternativet opp når du booker. Prisen er for oss 5 samlet. Om jeg ikke har misforstått veldig da

Men på overnattingsalternativene så kommer da bare 2 muligheter til overnatting i teltvogn, eller 3 standplass (med egen camping), evt. et idrettssenter? Skal dere campe eller har du fått opp andre alternativer? (Og jeg skrev feil, skjønte det var 1500 ja)

Også synes jeg det står på enkelte steder under betingelser at pakkepriser gjelder for 2 voksne og 2 barn (3-11 år), men på valgmuligheten kan man jo velge flere. Hmm.

__________________
Storebror-02, Mellomsøster-05, Lillesøster-08
Mirasol er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no