Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hvorfor tror voksne at barn synes det er gøy å gå i 17. mai-tog?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-05-12, 09:51   #11
Lisa
anglofil
 
Lisa sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 6.589
Lisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtidLisa har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hvorfor tror voksne at barn synes det er gøy å gå i 17.maitog?

Jeg er ganske ærlig med vesla på snart 9 år at jeg aldri har likt 17 mai men at det er veldig morsomt å se hvor mye hun gleder seg. Hun elsker å gå i tog og bunaden ble tatt frem for et par uker siden allerede. Nå går hun litt i bunadsskoene hver dag siden det er smart så hun ikke får gnagsår på torsdag. Hun planlegger dagen i detalj, og synger både nasjonalsangen og andre sanger på full hals om dagen.

Men visstnok er det 7 barn i klassen som ikke skal gå i tog i år, og det er ganske mange. Jeg aner ikke hvorfor men jeg lurer på om det er fordi flere velger å gjøre andre ting denne dagen.

Lisa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no