Sv: Gode/dårlige sider, sett opp ti av hver!
Opprinnelig lagt inn av Nova, her.
Det er imponerende mange egenskaper dere har satt som negative som jeg stort sett anser for positive. Eksempler er stahet og det å være analytisk. Selvsagt gjelder vel alt med måte, men jeg synes i bunn og grunn at det ikke er de verste egenskapene man kan ha.
Det kommer jo litt an på i hvor sterk grad man er preget av stahet og analytiske evner da.... det kan jo gå en på nervene dersom det er ille nok. Jeg har en sta svigerfar. Veldig sta. Kjenner ingen som er så sta. Selv om man beviser at han tar feil så tviholder han på sitt, og blir sint dersom han ikke får gjennomslag. Det er slitsomt for oss (familien og venner) som lever forholdsvis nær han.
__________________
"Eleganse er ikke et privilegium for de som nettopp har trådt ut av ungdommen, men derimot for kvinner som allerede har tatt kontroll over fremtiden sin."
|