Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Utdrikningslag og pris

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-03-12, 15:51   #36
amo
Bør lage seg en tittel selv
 
amo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.742
amo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt avamo har mye å være stolt av
Standard

Sv: Utdrikningslag og pris

Jeg synes det er litt avgjørende hvilken alder og økonomi det er på gjestene. Min datter og bror giftet seg med et års mellomrom, og utdrikkningslagene var ganske ulike.
Min datter på 22 år, og gjestene var omtrent på samme alder. Der var det salg av puppeboller, spa til henne,spleise grillfest om kvelden. Ikke så mange kroner pr.person.
Min bror som hadde gjester i 35-45 års alderen og mer pengesterke enn min datters venninner, der hovedingrediensen var noen geocachepunkter med pubstopp etterfulgt av båttur og mangeretters middag.

__________________
De tre håpefulle

1987-storesøs 1997-mellombror 2004-lillesøs 2009-bonussøs
amo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no