Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Julesinkesjusker - skal vi forene oss?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-12-11, 19:06   #10
Mira
Bør lage seg en tittel selv
 
Mira sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2007
Hvor: Trondheim
Innlegg: 1.698
Mira er populærMira er populærMira er populærMira er populærMira er populær
Standard

Sv: Julesinkesjusker - skal vi forene oss?

Julesinkesupersjuske nr 1 melder seg.
Jeg tar selvfølgelig alt i siste liten. Har kjøpt inn noen gaver, men skulle ta resten i går.
Gavene jeg har kjøpt inn, er selvfølgelig ikke pakket inn. Julekortene skulle jeg også ordne med igår, men tror ikke noen forventer å få siden fjorårets aldri ble sendt ut. Jeg skulle handle inn masse godt til i morgen tidlig, men er så dårlig at jeg ikke klarer å gå i butikken. Vi har en halv pose cheese doodles å kose oss med imorgen tidlig. Jippi.
Jeg skulle rydde, pynte, bake og lage sursild.

Men hva tror dere skjer? Jeg får kraftig halsbetennelse. Klarer ikke å gjøre en drit! Ungene er sendt til foreldrene mine. Jeg går i bane mellom senga og badet for å spy.
Klarer å sitte litt foran dataen når smertestillende funker på maks.
Dagens matinntak: 6 pastaskruer. Jeg har fjernet mandlene, så grunnen til at jeg ikke klarer å spise er ikke at det er tett, men at det er vondt.

Vi skal heldigvis være til mine foreldre i morgen. Vet ikke hva jeg skulle gjort uten dem, for er langt unna istand til å ta meg av to barn som er ville fordi det er juleaften i morgen.

Barna får feire der nede imorgen, så tar vi en ekstra feiring på mandag.
Neste år skal jeg bli julesuperplanlegger. Så selv om jeg er like syk som nå har jeg levert ut gavene og pyntet huset.

Mira er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no