Sv: Juleplanleggere foren dere
Vaske rundt nei, det får i beste fall vente til våren! Vi skal nok rydde en del, støvmoppe over gulvene, tørke litt støv på de mest synlige stedene og vaske kjøkkengulv og badegulv skikkelig. Men ellers får støv være støv og skitt være skitt. Det er tross alt den mørkeste tida av året, så ingen ser støv i krokene. :lur:
Jeg tror faktisk det blir åtte eller ni sorter småkaker i år, men det er litt tilfeldigheter og mest fordi jeg har lyst. Har bakt små porsjoner, men er like vel spent på om alt blir spist. Hvis ikke får det blir bunn til ostekake utpå nyåret tenker jeg.
Har bare to julegaver igjen å kjøpe, men er litt bekymret for mannen sin. Den er bestilt innen julefristen til Japanfoto, men like vel har jeg altså ikke hørt et pipp om at den er sendt enda, så jeg kan ikke tenke meg den rekker frem i posten i tide.
|