Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Er alle på FP kjole-damer?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-11-11, 09:46   #11
Lavender
Passe aktiv
 
Lavender sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2010
Hvor: Sentralt
Innlegg: 11.213
Lavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de flesteLavender er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Er alle på FP kjole-damer?

Jeg har kanskje ett skjørt jeg liker, synes det er upaktisk å matche skjørt, overdel og strømpebukse. Har flere flotte og gode kjoler, men går mest i jeans eller sort bukse. Jeg liker pene høye sko, cardigans og bluser. Har anstrengt meg i høst for å ha pene sko på jobb, joggesko til og fra.

Jeg går hver dag med barna til eller fra barnehagen, kan ikke se for meg at jeg går i kjole og støvletter med to små. Mini bruker å hoppe opp på meg når jeg henter, alltid med ytterklær. Jeg liker frakker som kan vaskes. .

Jeg pyntet meg mer med skjørt og kjoler før jeg fikk barn, da kunne jeg også ta bil til og fra jobb. Men liker egentlig praktisk yttertøy og komfort klær og sko. Har en tendens til å gå endel, liker å gå fort.

__________________
06 & 08 .
Lavender er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no