Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Hvordan kler dere barna i bhg nå?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-11-11, 22:16   #11
Katta
maler
 
Katta sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.283
Blogginnlegg: 92
Katta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan kler dere barna i bhg nå?

Opprinnelig lagt inn av Luvi, her.

Men, leverer dere barna i bare undertøyet da slik at de får mer å ha på seg når de skal ut? Jeg har gjerne levert henne med ullundertøy og enten ull eller fleece over der igjen. Så har hun fått på seg en allværsdress fra Reflex når de skal ut. Har det vært dager hvor det har vært ekstra kaldt har hun blitt kledd på hjemmestrikkede ullklær i tillegg. Jeg har da tenkt på om det er for mye, om det er nok bare med en tykkere vinterdress når det blir minusgrader?

Jeg leverer bare i ullundertøyet ja. Evt med buksa på hvis det er todelt mellomlag. Og henger mellomlaget i gangen. De kan ikke å ta av dongeri for å ta på ull hos oss, derfor må det være idiotsikkert.

__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012
Katta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no