Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Den nye enormt lange shoppingfrydetråden

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-09-11, 09:29   #11
Bluen
intro
 
Bluen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Lillestrøm
Innlegg: 32.156
Blogginnlegg: 388
Bluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Den nye enormt lange shoppingfrydetråden

Opprinnelig lagt inn av Bauche, her.

Kjøpte M - Bruker M stort sett, men denne har ikke stretch så bryterryggen min kan være et problem.

Ja, de kan kanskje bli litt knappere når det er lite stretch i stoffet.

Opprinnelig lagt inn av Cuyahoga, her.

Jeg synes at de er på kanten til små i størrelsene. Plaggene jeg har prøvd er i alle fall veldig smale i fasongen, og siden jeg ikke er spesielt smal - i alle fall ikke på midten - så må jeg gjerne opp i størrelse i forhold til det jeg vanligvis bruker.

Da har du kanskje litt motsatt fasong av meg, for jeg er smal på midten og trekker mer over hoftene, og der er de veldig romslige. Jeg har nok mer tysk enn britisk fasong, ettersom Boden-klærne blir feil til meg.

__________________
Høstbarn 06 og 08
This is our last dance
Bluen er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no