Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Oppbevaring av sølvtøy og gamle fotografier

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-09-11, 14:03   #12
Lilith
Hulder
 
Lilith sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 1.605
Lilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smartLilith imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Oppbevaring av sølvtøy og gamle fotografier

Takk for tips, da skal jeg finne fotoalbum med syrefritt papir, fotohjørner og sjekke Kid/Princess rundt januar for å se om jeg finner bestikkposer

Ang. behandling av bildene så har de vært gjennom mye. De har lagt de siste 4 årene i en fuktig kjeller klistret sammen og løse, ingen har tatt seg bryet med å skrive bakpå så jeg aner ikke hvem halvparten av bildene er fra. Det er forøvrig ikke jeg som har mishandlet dem sånn, men det var det jeg håpet å bøte på nå ved å få dem inn i ordentlige album og katalogisere dem etter tidsperioder.

__________________
May the light always find you on a dreary day, when you need to be home, may you find your way.
May you always have courage to take a chance, and never find frogs in your underpants

-02
-06
Lilith er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no