Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Vinterdress til 6-åringen

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-08-11, 22:16   #1
emin
Engel med shit på vingene
 
emin sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2011
Hvor: Troms
Innlegg: 4.290
emin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smartemin imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Vinterdress til 6-åringen

Opprinnelig lagt inn av Minni, her.

Rundt her er det ikke mye ensfarget å se faktisk, mye mønstre synes jeg. Endel rødt , svart,grått, blå ,lilla og rosa i farger og mye mønster på guttedressene..

Ja, i barnehagen er det mye mønster, mens på skolen er det stort sett ensfarget som gjelder, har jeg sett. Jentene har mer mønster og farger i rosa/rødt/lilla.

__________________
-01 -07 og Minstemor -10

Stolt bilsikringsfanatiker
emin er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 23-08-11, 22:18   #2
Chablis
Drømmer
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Ved vannet
Innlegg: 19.052
Blogginnlegg: 22
Chablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt avChablis har mye å være stolt av
Standard

Sv: Vinterdress til 6-åringen

Opprinnelig lagt inn av emin, her.

Ja, i barnehagen er det mye mønster, mens på skolen er det stort sett ensfarget som gjelder, har jeg sett. Jentene har mer mønster og farger i rosa/rødt/lilla.


Her gjelder det for skolen også.
Jeg er uansett ikke så nøye på det, poden får klær han liker for ellers bruker han de ikke.

Chablis er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no