Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Gi bort ting man har fått gratis som gave?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-05-11, 22:07   #11
Liljekonvall
Uhelbredelig B-menneske
 
Liljekonvall sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 3.255
Liljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Gi bort ting man har fått gratis som gave?

Jeg synes ikke det er kjipt. Men ville kanskje gitt en flaske vin og en blomsterbukett i tillegg (så føler man seg iallefall ikke kjip når man har kjøpt noe i tillegg).

Synes det er en kjempefin gave, som sikkert blir satt pris på .


Om det derimot er personer som alltid gir gaver man har fått superbillig eller gratis, da synes jeg det er kjipt, dvs når man går inn for at gaver man skal gi bort er gratis eller koster minimalt.

Men tviler på at Hi er av den typen .

Liljekonvall er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no