Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Fortell meg om Skechers-sko!

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-03-11, 10:53   #19
Liljekonvall
Uhelbredelig B-menneske
 
Liljekonvall sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 3.255
Liljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smartLiljekonvall imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Fortell meg om Skechers-sko!

Opprinnelig lagt inn av Elinblu, her.

De øverste var fine, men ikke de andre. Jeg vil ikke ha noe som helst som minner om gladiatorsandaler. Når sant skal sies har jeg flere par helt lave Mary Janes av liknende slag, og de blir nesten for flate til å være ordentlig gode. Nå er jeg på jakt etter noe mer joggeskoaktig med oppbygd såle.

Hehe...jeg fjernet nettopp sandalene siden jeg ikke syntes de var noe fine selv . La til et par søte Sketchers i stedet..

Liljekonvall er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no