Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Kan dere anbefale meg en familiefilm?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-03-11, 18:10   #32
Balanse
Vaklende
 
Balanse sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 6.359
Blogginnlegg: 16
Balanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kan dere anbefale meg en familiefilm?

Jeg hiver på et tips etter å ha oppdaget at Spirit har inspirert store og små i en vennefamilie også, i tillegg til å være en favoritt her og hos søsteren min. DreamWorks-produsert tegnefilm, med villhester, indianere, dramatikk og til og med inspirasjon til å møte livet med åpenhet og "bære eller briste"-holdning. (Anmeldelse)



I tillegg hadde E.T. holdt seg godt (og hadde jo også Star Wars referanser) og fascinerte dypt her. Den har faktisk norsk lydspor også. Fås feks på Platekompaniet.

Balanse er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no