Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Hvorfor er vi kvinner slik?

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-03-07, 00:33   #11
LilleLeo
A friend with benefits
 
LilleLeo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 12.877
Blogginnlegg: 195
LilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtidLilleLeo har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hvorfor er vi kvinner slik?

Opprinnelig lagt inn av Lille Ru, her.

Jeg anbefaler hurtigvarianten:
Alt av rot på bord, stoler og sofaer ryddes effektivt vekk, om ikke annet så i hvert fall midlertidig. (Dvs. inn på soverommet vårt ja ...)
Så støvsuger man kjapt på gulvet, eller swiffer litt om det trengs - hvilket poden synes er artig, så da kan han gjøre det, og vips ferdig.

:lat:

Noe sånt i den duren her i huset også ja. Hadde vi ikke fått besøk innimellom, så hadde jeg ikke turd å tenke på åssen det hadde sett ut her
Jeg bryr meg forresten ikke noe særlig om hvordan det ser ut hos andre jeg kommer til, bortsett fra hos en venninne.
:liker-ikke-å-få-sand-mellom-tærne-i-sokkene-av-å-gå-inne:

__________________
Lille 04 ~ Engel f/d 07 ~ Lillebror mai 08
LilleLeo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no