Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Informasjon

Hva skal til for at du prikker?

Informasjon Forumrelaterte spørsmål og tilbakemeldinger.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-02-11, 15:40   #11
Bobbelur
...we have cookies
 
Bobbelur sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 2.643
Blogginnlegg: 191
Bobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelenBobbelur er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Hva skal til for at du prikker?

Opprinnelig lagt inn av Solå, her.

Slik er jeg også vant med å bruke det Samtidig så sier Acino at kanskje prikker ble brukt mer aktivt i andre forum. Jeg er iallfall vant med å prikke masse, og synes det er gøy.

Jeg var her forleden innom et av de andre stedene jeg har frekventert. Det er en stund siden (4 år ca) jeg var veldig aktiv der, men for moro skyld tittet jeg på medlemslisten, rangert på popularitet. Jeg kjente igjen hvert eneste nick foran meg på lista, og jeg var nr 26.
De som er på det forumet nå er altså ikke så himla flinke til å prikke hverandre, eller så er de bare innom der i kort-kort tid før de flytter videre.

Bobbelur er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no