Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Rate your week!

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-01-11, 09:42   #4
Fintdethei!
Javel?
 
Fintdethei! sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Hvor: Opp en trapp og inn en dør
Innlegg: 8.482
Fintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de flesteFintdethei! er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Rate your week!

1. Fredag- en vidunderlig dag!
2. Lørdag- fremdeles lang helg i vente.
3. Søndag- deilig daffedag.
4. Tirsdag- en dag i uken jeg sjelden har planer på ettermiddagen, og det er Greys eller Fruene på tv.
5. Onsdag- halvveis til helg, fabelaktig spinningtime med favorittinstruktør.
6. Torsdag- denne dagen burde vært etter søndag, men er oftest preget av litt kaos; huset flyter, ungene har mye lekser, ofte ingen middagsplaner i hus.
7. Mandag- denne dagen sliter jeg med, spesielt kl. 06.30. Men den kommer seg på formiddagen på jobb, når vi har koselige pratestunder med kollegaer.

Jeg ser at jeg egentlig har fine uker, og lite å klage over...

Fintdethei! er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no