Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvordan påvirker IKEA-labyrinten deg?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-01-11, 16:19   #11
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.297
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvordan påvirker IKEA-labyrinten deg?

Ikea har i det minste snarveier, man trenger ikke følge den opplimte linjen om man ikke vil, man kommer seg mellom både her og der, og snarveiene er til og mer skiltet, i alle fall på vår ikea.

Det er da andre butikker som er mye mer håpløs på å måtte gjennom hele. På andre siden av parkeringsplassen til Ikea i Åsane ligger et handlesenter, med bl.a en clasohlson. Der er det dønn umulig å ikke gå gjennom butikken for å komme til kassen. Ja, eller byttedisken. Du må gjennom hele fordømte butikken. Ikea har jo snarveier i hytt og pine, effektlivt som få.

*liker ikea* (også med barn, han er bare to år enda, og sitter derfor, vha "bestikkelser" i vogna. Grei løsning.

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no