Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Salg på barnas hus :)

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-01-11, 18:58   #5
Daisy
Trademark: Imperfection
 
Daisy sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 11.055
Daisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Salg på barnas hus :)

Opprinnelig lagt inn av millact, her.

Jeanett: Ja, vinterdresser fra reima til halv pris. Håper å få meg en tur innom i morgen. Tenker jeg da kjøper to stk siden jeg ikke klarer å gjette str. Hva tror dere? Han er nå 2 år og 4 mnd, rundt 88 cm lang og under 12 kg. Bruker 92 i reima vinterdress nå. 98 eller 104 neste vinter? Babymodell eller vanlig?


Min jente er 93 cm (3 i April) og hennes høstdress fra Reima passer fint ut denne våren i hvertfall. Jeg har derfor gått for vinterdress i 98 neste sesong.

__________________
Jeg skulle ønske jeg led av "flink pike syndrom"

Tre stk!
Daisy er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no