Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Styggeste biler - topp 3

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-10-10, 22:34   #10
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.521
Blogginnlegg: 183
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: styggeste biler - topp 3

Opprinnelig lagt inn av Luftslottet, her.

Ellers syns jeg virkelig at Citroën Berlingo er med i konkurransen som styggeste personbil. Samme hvor god den måtte være å kjøre, eller hvor god plass det er til barneseter baki. Der setter min forfengelighet ned foten, altså.

Jeg kunne ikke vært mer enig. Denne bilen skrytes opp i skyene av flere vi kjenner. Vi har akkurat kjøpt ny bil, og de lurte på hvorfor vi ikke kjøpte Berlingo. Jeg klarte ikke å si det høyt, men jeg tenkte "fordi den er altfor stygg".

Er det lov til å vrake en bil fordi den er for stygg?

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no