Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Å kringkaste lovbrudd via Facebook

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-09-10, 10:24   #27
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.793
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Sv: Å kringkaste lovbrudd via Facebook

Opprinnelig lagt inn av Hannah, her.

Jeg tror ikke nødvendigvis at folk på bygda er dårligere på sikkerhet enn andre. Jeg kjenner at jeg blir litt irritert på sånn generalisering.

Nei, det er sikkert forskjeller, men de jeg kjenner eller vet om på bygda er ikke så nøye på sånne ting. Men det gjelder ofte "byfolk" som er på besøk også, tror jeg, når vi satt i bagasjerommet som barn var jo f.eks mamma og pappa med, og det var ikke snakk om å få lov til det hjemme, men når vi var på landet var det visst greit.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no