Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Vi planlegger 80-talls-party

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-03-10, 13:19   #20
Harriet Vane
Epikur
 
Harriet Vane sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 26.796
Blogginnlegg: 440
Harriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme omHarriet Vane har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Vi planlegger 80-talls-party

Meksikansk gryte, salat med kinakål, tomat, agurk, paprika, ananas og mais og masse thousand island-dressing. Pønsj! Laget av 1 del hjemmebrent eller vodka, 2 deler sitronbrus, 2 deler ananasjuice og så spanderer du et par bokser med fruktcoctail fra boks. Du Milde, så ille!

Martini Bianco, Peach Canei, Blue Nun og Mateus er fine drikkevarer. Hvis du får tak i noen høye smijernslysestaker til å ha på gulvet, femarmede til bordet og bretter servietten oppi glassene så nærmer du deg.

Musikken? Podkast av Ti i skuddet fra åttitallet? Finnes på nrk-gull. Gamle kassetter med egne opptak av ti i skuddet, eller bruk hitlistene fra åttitallet til å lage spilleliste på iPod eller pr. Spotify.

__________________
“Time and trouble will tame an advanced young woman, but an advanced old woman is uncontrollable by any earthly force.”
― Dorothy L. Sayers
Harriet Vane er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no