Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvor røff er leken på barneskolene, egentlig?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-03-10, 13:28   #29
Anda
Smugleser
 
Anda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.012
Blogginnlegg: 411
Anda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de flesteAnda er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor røff er leken på barneskolene, egentlig?

Høres veldig fornuftig ut, Inagh. Om ikke annet, så må det være en god og minstemålsstrategi å lære alle at stoppregler skal gjelde.

Jeg kjenner meg forresten igjen i at barn ikke nødvendigvis vet hvor sterke de er. Andungen har nok en tendens til å lekeknuffe til større barn, og jeg er fortsatt litt usikker på om jeg skal gripe inn eller ikke.

Noe som fascinerer meg, er at han aldri, aldri har tatt igjen på lillesøster som kan være ganske kjip mot ham, men det hører selvsagt ikke hjemme i denne diskusjonen.

__________________
Anda
- - - - -
Har Andungen fra '03 og Knøtto fra '06
Anda er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no