Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Julestrømpe ...

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-12-09, 09:38   #32
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Julestrømpe ...

Opprinnelig lagt inn av ingling, her.

Vi har alltid fått strømpene første juledag, og vi er ikke amerikanske i det hele tatt. Jeg visste faktisk ikke at det var vanlig å få dem på julaften, jeg! Nå har vi vel aldri hatt nissegreier hjemme, så vi visste at gavene vi fikk på julaften kom med fly og post og sånn og ikke nissen, og at mamma ordnet strømpene. Men stas var det likevel.

Noen av vennene mine fikk den 1. juledag husker jeg, men det mest vanlige er julaften tror jeg. Mamma sa hun valgte å gi den på julaften fordi vi ungene da satt musestille foran tven i flere timer og tygget på snop så mamma fikk vaske og lage mat til selskapet. Vi har det sånn fordi jeg er vant med det og fordi nissen kommer om kvelden og legger gavene under treet, spiser julegrøt vi har satt frem og legger igjen skattekartet som fører til julestrømpen han har gjemt et sted i huset. Julaften er magisk!

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no