Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Er dere medlem av luftambulansen? Hvorfor/hvorfor ikke?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-11-09, 15:41   #1
Sitron
Absolut ateist
 
Sitron sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 27.113
Blogginnlegg: 48
Sitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme omSitron har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Er dere medlem av luftambulansen? Hvorfor/hvorfor ikke?

Opprinnelig lagt inn av Luftslottet, her.

Hvorfor er det en ekstra trygghet?

Den nekter å komme og hente deg om du ikke har betalt. Så kan du bare ligge der og dø.

__________________
Tøs
Indigo, Indigo ta meg med, til en regnbue langt av sted, under en dyne skal det skje og plutselig er vi tre.
Sitron er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 20-11-09, 15:46   #2
daffy
Bør lage seg en tittel selv
 
daffy sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.543
Blogginnlegg: 17
daffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de flestedaffy er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Er dere medlem av luftambulansen? Hvorfor/hvorfor ikke?

Opprinnelig lagt inn av Sitron, her.

Den nekter å komme og hente deg om du ikke har betalt. Så kan du bare ligge der og dø.

Det har jeg lurt på. Det er vel ikke slik at Luftambulansemenneskene fortsetter på kaffekoppen sin hvis det ringes inn en nødsituasjon av et ikke-medlem? De hjelper vel alle?

Jeg var forresten på førstehjelpskurset deres i fjor. Jeg byttet gruppe underveis (etter at instruktøren hadde snakket om seg selv og CVn sin og meg meg meg i en halvtime, uten å være i nærheten av å sirkle seg inn mot det vi var der for), og det var veldig bra. Men man bør nok gå en gang i året for å friske opp.

daffy er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 20-11-09, 15:48   #3
Skytte
Bør lage seg en tittel selv
 
Skytte sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 4.948
Blogginnlegg: 105
Skytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Er dere medlem av luftambulansen? Hvorfor/hvorfor ikke?

Opprinnelig lagt inn av daffy, her.

Det har jeg lurt på. Det er vel ikke slik at Luftambulansemenneskene fortsetter på kaffekoppen sin hvis det ringes inn en nødsituasjon av et ikke-medlem? De hjelper vel alle?.

Det har ingen sammenheng what-so-ever. Stiftelsen NLA og NLA som driver redningstjenesten er to forskjellige ting. Men redningstjenesten får noe økonomisk støtte fra Stiftelsen.

Skytte er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no