Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Eikebordet mitt er fullt av tusj

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-11-09, 12:56   #13
Crimina
L.F.C. supporter
 
Crimina sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: I bunnen
Innlegg: 3.858
Blogginnlegg: 110
Crimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de flesteCrimina er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Eikebordet mitt er fullt av tusj

Opprinnelig lagt inn av Sulphur, her.

Jeg har fjernet svart sprittusj fra tre med Scotch Brite easy erasing pad. Den koster 15-16 kr. på butikken. Sikkert det samme som den Swiffer greia. Den er en hvit svamp man bare skal bruke med vann. Den tar ALT.

Da skal jeg prøve å se etter den. Jeg finner nemlig ikke Swiffer magic eraser her jeg bor. Ingen butikker har den.

__________________
YNWA


Stolt mamma til 8 flotte skapninger.
Crimina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no