Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Gardiner eller ikke gardiner?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-10-09, 21:11   #28
Lhi-My
Bør lage seg en tittel selv
 
Lhi-My sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 5.204
Lhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt avLhi-My har mye å være stolt av
Standard

Sv: Gardiner eller ikke gardiner?

Vi har ikke gardiner i stua og skal heller ikke ha det igjen. Jeg har liggende jule-panelgardiner, men om de kommer opp i år, er jeg ikke sikker på. Vanlige gardiner blir det iallefall aldri mer.

Men skal du ha helt gardinløse vinduer, krever det fine vinduer, karmer og listverk. Det ble iallefall veldig tydelig her at vinduskarmene og listverket måtte males når vi tok vekk gardinene. Tidligere hadde vi malte panelvegger og ubehandlede vinduskarmer og listverk. Det ble ikke pent når vi ikke hadde gardiner mer. Vi malte alt i hvit blank maling og det ble veldig bra. Rommet ble også mye lysere! Utrolig hvor stor forskjell dette utgjorde!

Lhi-My er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no