Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hjelp, cøliaki; pølser og snop?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-10-09, 13:55   #17
Kanina
Sviiisj!!
 
Kanina sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Enga
Innlegg: 13.059
Blogginnlegg: 842
Kanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hjelp, cøliaki; pølser og snop?

Opprinnelig lagt inn av Ole Brumm, her.

Men da er pølsene jeg har i hus ok? Trenger ikke egne spesielle pølser, har sett på innholdsforetegnelsen og det eneste av mel som er i, er potetmel og det er vel glutenfritt. Det er gilde sine grillpølser vi har i hus.

Gilde er bra. (De eneste wienerpølsene jeg har sett som har gluten, er kylling- og kalkun-wiener fra Prior).
Vi pleier å servere pølsene fra samme kjele og med samme klype, men er nøye med å ikke være borti lompene med klypa.
Seigmenn, skumgodt av forskjellige slag (men helst ikke fra smågodthylla, for der kan det ha blandet seg med gluten fra andre sorter), sjokolade (uten kjeks, og ikke mars eller japp).

__________________

Kanina er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no