Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Må si jeg blir litt bekymret (influensa)

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-10-09, 21:51   #1
emm
Men først, kaffe!
 
emm sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.552
emm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme omemm har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Må si jeg blir litt bekymret (influensa)

Jeg tenker litt høyt her.

Jeg har ikke mulighet til å sette meg inn i det fagfeltet dette dreier seg om, jeg får i beste fall sveipet over noen artikler, hvilket jeg egentlig ikke har bakgrunn nok til å forstå fullt og helt.

Jeg aksepterer dermed at jeg ikke kan gjøre annet enn å følge de anbefalinger våre tre leger har gitt oss, uavhengi av hverandre. Det er selvsagt mulig disse tar feil, men likevel.

Videre tenker jeg at influensavaksine er et fagfelt det forskes frem nye vaksiner på hvert eneste år, og denne vaksinen har vært brukt hyppig blandt risikogrupper. Selv om dette også er en ny type regner jeg derfor med at det gjennom år har vært en voldsom utvikling av kompetanse på området, og selv erfaringer fra 1977 vil fremstå som fra en helt annen tid.

En vaksine vil vel i bunn og grunn alltid være en risiko, men i dette tilfellet vurderer jeg influensaen som en større sjanse å ta.

emm er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no