Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Voksi Urban - er den bra?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 15-10-09, 22:57   #12
Katta
maler
 
Katta sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.283
Blogginnlegg: 92
Katta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Voksi Urban - er den bra?

Opprinnelig lagt inn av Ema, her.

På vår VU ble glidelåsen ødelagt ved 2 gng:s bruk. Det gikk helt greit med reklamasjonen, fikk velge mellom ny pose eller pengene tilbake.
Jeg kjenner jeg er litt skeptisk til den posen, for det første gikk jo glidelåsen i stykker og for det andre synes jeg den er litt for tykk og barnet blir varmt og svett etter å ha sovet i den. Men det er jo selvfølgelig smak og behag.

Det siste tror jeg har litt med hvor man bor å gjøre. Jeg er mer skeptisk til om den er varm _nok_ når det blir skikkelig vinter. Selv om jeg tror den er det.

__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012
Katta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no