Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Overgrepsbilder av barn

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-09-09, 20:57   #11
Floksa
can-jur
 
Floksa sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: Vinterland
Innlegg: 18.256
Blogginnlegg: 121
Floksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme omFloksa har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Overgrepsbilder av barn

Opprinnelig lagt inn av smilefjes, her.

Jeg skjønner rett og slett ikke hva du spør om jeg tror jeg. Eller håper jeg.
Hva er det du lurer på? Kua har fire mager og kan fordøye gress. Det kan ikke mennesker. Den har hale, det er det ikke mange mennesker som har. Den har horn - igjen noe kun svært få mennesker har. Det har ikke fem tær på hver fot, den kan ikke gå på to, den skjønner ikke data, den spiser ikke kjøtt, den bruker ikke sexy undertøy, den sier ikke mjau og den bruker ikke mobiltelefon.

Dessuten er den uten begrep om moral og uten religion. Som er en av de tingene som er unike for mennesker. (Igjen - de fleste mennesker. Det er dundre meg ikke alle mennesker som har begrep om moral som er bedre enn kyr heller.)

Også har den pels ja, fire spener, barna dens kan gå med det samme de er født nesten, den leser ikke aviser og den er ikke videre intelligent.

Det er det eneste du sier som er riktig.
For det finnes mennesker som ikke leser avisen, ikke kjører bil, som ikke spiser kjøtt, som har pels, som ikke går på to og ikke skjønner noe av data. Og disse er vel likefullt like verdifulle som andre mennesker?

__________________
F-I-R-E

Bokhyllen er den stige, hvorved du bliver din overmanns lige - Henrik Wergeland
Floksa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no