Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Kl. 10 i dag faller dommen i Kongo

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-09-09, 16:10   #10
Fruktflua
Sperret
 
Medlem siden: Jun 2007
Hvor: Down by the water
Innlegg: 6.377
Fruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de flesteFruktflua er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Kl. 10 i dag faller dommen i Kongo

Opprinnelig lagt inn av glitterchick, her.

Hvis du mener at de har gjort for lite, så regner jeg med at du har god innsikt i hva de faktisk har gjort? Jeg syns det virker som UD jobber hardt med dette, og kan ikke helt se hva annet eller hva mer de skal gjøre.


Jeg har selvsagt ikke noe mer inside info om det enn det du har (om du ikke jobber i UD, da), men det jeg leser i media gir meg et lite innblikk i at de ikke har foretatt seg så altfor mye. Det de har foretatt seg minner mest om snillisme, og Støre sier selv at han ikke "tør" å gjøre noe annet enn å opptre gjennomtenkt -hvilket jo er bra og sikkert helt nødvendig, men hvor lenge skal Norge som nasjon fremstå som et land som aksepterer alt mulig i forhold til dette sirkuset av en sak?

Fruktflua er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no