Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Har noen sett Twilight?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-08-09, 10:50   #11
*HH*
Frøken
 
*HH* sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Østlandet
Innlegg: 2.269
*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart*HH* imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Har noen sett Twiligth?

Jeg syntes filmen er utrolig dårlig, lenge siden jeg har vært så skuffet over en film. En del av skuffelsen var rollen til vampyren Jasper, den var nesten ugjenkjennelig fra hvordan karakteren i boken er. Robert Pattison var vel det eneste jeg kan se som gjorde det verdt å se hele filmen. Når det er sagt kommer jeg nok helt sikkert til å se oppfølgeren, New Moon, den kan umulig være noe dårligere.

Jeg har lest bøkene(de tre første - har begynt på den fjerde men har lagt den bort på ubestemt tid). Ikke stor litteratur men du verden så underholdende det er, om man kan holde ut en jente på 17-18 som stadig må fortelle om hvor kjekk kjæresten hennes er.

__________________
I valg mellom falske venner og åpne fiender har jeg alltid foretrukket det siste - Bjørnstjerne Bjørnson

Mamma til poden 05 og prinsessen 11.
*HH* er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no